Llar d'Infants El Llimoner
Accesos Intranets
El Llimoner
La Llimonada

unitats complementaries

De forma coordinada i amb el personal qualificat durant els curs escolar els nens i nenes de la nostra escola bressol realitzen unes àrees complementàries necessàries per el seu correcte desenvolupament.
  • Psicomotricitat
  • Plàstica.
  • Música.
  • Anglès.

Unitats complementàries
De forma coordinada i amb el personal qualificat durant els curs escolar els nens i nenes de la nostra escola bressol realitzen unes àrees complementàries necessàries per el seu correcte desenvolupament.
  • Psicomotricitat
  • Plàstica.
  • Música.
  • Anglès.
Unitats complementàriesUnitats complementàriesUnitats complementàriesUnitats complementàriesUnitats complementàriesUnitats complementàriesUnitats complementàries